Jobs

Technik - specialista

   JK Machinery, s.r.o. je ryze česká výrobní společnost. Zabývá se  navrhováním a výrobou speciálních strojů a výrobních linek. Specializuje se např. na posklizňové zpracování plodin, čištění a separaci pevných materiálů.

   Pro naši kancelář v Praze přijmeme pracovníka na pozici Technik – specialista. Po zapracování možnost převzetí vedení konkrétních projektů.

Náplň práce

* návrh technických řešení a specifikací
* tvorba jednoduchých schémat a výkresů ve 3D a 2D
* technická podpora při instalaci linek a strojů
* komunikace se zákazníky v ČR a v zahraničí
* po zapracování projektové řízení zakázek

Požadujeme

* SŠ/VŠ technického zaměření
* slušnost, odpovědnost a dotahování věcí do konce
* komunikativní znalost angličtiny, další jazyky výhodou (RJ, NJ)
* dobrá znalost práce na PC, základní znalost konstrukčních SW

Nabízíme

* zázemí české stabilní společnosti
* různorodou práci spojenou s osobním rozvojem
* odpovídající platové ohodnocení
* zaměstnanecké výhody
* vzdělávání a odborná školení
* zahraniční služební cesty

Kontakt

Ing. Pavel Semerád
Mob: +420 737 335 239
E-mail: pavel.semerad@jk-machinery.cz

Obchodník / Obchodnice

Pro webový rodinný magazín www.familyfreshnews.cz hledáme obchodníka nebo obchodnici k získávání reklam a inzercí.

Informace: redakce@familyfreshnews.cz

Technical Project Manager

Job Description
Vodafone Czech is looking for experienced Technical Project Manager who should be responsible for project management of XXX projects.

Main responsibilities
- Overall project management to ensure project deliverables in required scope, time, cost and quality during whole project lifecycle
- Resource planning, project team leadership
- Coordination of project activities with other projects and BAU activities
- Communication management, stakeholders management, reporting
- Vendor management
- Change management
- Risk management

Knowledge and skills we expect
- Experienced project manager in Telco or IT/IS area
- Min. 3 years in similar position by fixed/mobile operator or Telco/IT vendor
- Technical background is advantage (especially in Telco – e.g. CS/PS Core or IMS)
- Familiar with PMI and ITIL methodology
- Good presentation, interpersonal and communication skills
- Proactive, organized, self-driven and results oriented person
- Fluent Czech/Slovak and English language
- Driving license group B

Location: Praha (Prague), Czech Republic
Expected Duration: 12 months

V případě zájmu kontaktujte: Lada Vávrová, vavrova@fala.cz

Správce farmy

Na farmu na Šumavu - Sv. Kateřina u Nýrska hledám vhodného správce, šafáře, pracanta nebo jak mám tuto profesi nazvat. Je mi jedno, kdy a kde se narodil, naopak hledám osobu, která již má ucelenou představu o tom, co doopravdy od života očekává.

V současnosti zaměstnávám na farmě  61letého  důchodce, který dostal přednost před 30letým inženýrem z oboru.

Práce na této rodinné farmě je velice rozmanitá, zároveň ale jednoduše přirozená a to je asi ten problém. Vyžaduje samostatnost, poctivost, organizační schopnosti, manuální zručnost, schopnost plánování, práci se zvířaty - 150 krav, 80 ovcí, 4 koně, 7 slepic, z toho jeden kohout, asi 20 koček, obsluhu zemědělské techniky za účelem údržby krajiny sekání luk a výroby krmení na zimu, i práce s motorovou pilou, prostě správce malého statku.

Administrativu a účetnictví provádí jiné zaměstnankyně.

Vím, zní to ukrutně, je to ale velmi jednoduchá a nádherně rozmanitá práce, kterou si musí uchazeč zasloužit, a je mi jedno, jestli mu je 88 nebo 100 nebo jen 30 - jenom chtít.

Sám také všechny tyto práce provádím, vždy vše pečlivě vysvětlím a navíc by měl dotyčný k sobě i parťáka 61letého.

Samozřejmě se jedná často i o fyzickou práci, která je zdravá … co k tomu mohu dodat, když se pojme rozumně.

PS: Padesátníky opravdu nediskriminuji, byl bych za chvíli sám proti sobě.

René Göndör

tel. +420 602 489865