Konference GO 50 GO proběhla za aktivní účasti všech zúčastněných

Připomeňme, že jsme se sešli ve čtvrtek 30. října v úžasném industriálním prostředí Podolské vodárny, které pro naše setkání připravil Campus Veolia a přidala i bonus – prohlídku vodárenského muzea a výšlap na Engelovu rozhlednu, odkud jsme se na Prahu mohli dívat z unikátních úhlů pohledů.

Díky skvělé atmosféře na konferenci, a to jak její dopolední, tak odpolední části, kterou tvořili jak všichni mluvčí – Ing. Vendula Klučková, Ing. Lada Vávrová, Mgr. Arnošt Štěpánek, prof. MUDr. Pavel Pafko, Ing. Rostislav Benák, Ing. Zdeněk Němec, Ing. Petr Rydl, JUDr Jiří Vaňásek a MGr. Jan Karmazín – tak také přítomní padesátníci a personalisté, s přispěním moderátora Romana Víška jsme společně prožili skvělý den. Byl plný dobrých rad, nápadů i emocí a příjemných setkávání.


Věříme, že i dobrého pocitu, které u mnohých přecházelo v přesvědčení, že se i taková nepříjemnost jako být bez práce, má řešení. Několik rad si mnozí zaznamenali – rozhodně nezačínat při pohovoru o tom, co neumím, ale prodat to, co umím, nabídnout svoje schopnosti, vzdělání, chuť do práce, přesvědčit o sobě, jít na pohovor zdravě sebevědomí, hlásit se na pozice, které mi skutečně sedí.

Jako organizátoři projektu GO 50 GO jsme měli radost, když se nezaměstnaní a personalisté, jinak téměř mnohdy antagonistické skupiny, začali spolu bavit a předávat si vizitky. To byl první krok k pozvání na výběrové řízení.

Na našem webu zařazujeme postupně fotografie z Konference GO 50 GO, pokud se na nich poznáte, napište nám svoje jméno, rádi se s vámi seznámíme a rádi si spojíme vaše tváře se jmény.

Na Konferenci GO 50 GO jsme založili Klub GO 50 GO. První z nich se uskuteční ještě tento rok, a to v pondělí 1. prosince od 16 do 19 hodin v sídle České spořitelny, Rytířská ulice č. 29 , Praha 1. Tématem klubového setkání je „Jak opravdu hledat práci“. 
Budeme velmi rádi, pokud se klubového podvečera projektu GO 50 GO zúčastníte. Akreditujte se prosím na našem webu.

Jako součást večera nabízíme i možnost individuálních personálních konzultací se zúčastněnými personalisty a zástupci Agentury Fala.

                                                                  Tým projektu GO 50 GO